Stop jarnej únave

stop

V tomto ročnom období, kedy je organizmus vyčerpaný zimou a má pokles imunity, je enzymoterapia účinný spôsob ako zabrániť „jarnej únave“ a udržať sa v dobrej kondícii.

Systémová enzymoterapia sa už niekoľko rokov úspešne využíva aj pri liečbe a podpore imunitných a hojivých procesov. Účinná je aj ako prevencia.

Na našom trhu existuje viacero ponúk enzýmov. Pri výbere správneho doplnku výživy s obsahom enzýmov je nutné zohľadniť kvalitu, zloženie a taktiež cenu za jednodňovú dávku.

V lekárňach a na internete nájdete enzýmy, ktoré často nemajú ideálne zloženie a pôvod a cena za ich dennú dávku sa pohybuje v rozmedzí od 1,50 Eur – 2,10 Eur. Unikátny prípravok SPORTACTIVE Enzym, ktorý nemá na trhu svojím zložením konkurenciu, má pri 3- mesačnej kúre cenu za dennú dávku len 0,83 Eur. SPORTACTIVE Enzym je vyvinutý na Slovenku a obsahuje dlhodobo testovaný komplex enzýmov, vitamínov a minerálov. Nemá vedľajšie účinky, je dobre tolerovaný a pre športovcov doping-free preparát. Vyskúšajte ho aj Vy!

Sportmed, s.r.o., Daxnerovo námestie 5, 821 08 Bratislava
Objednávanie pacientov na preventívne prehliadky: Tel.: 0902 901 034
© Copyright 2019 Sportmed. Všetky práva vyhradené.