SportActive

sportactive logo

Naši odborníci majú viac ako 25-ročnú prax v oblasti starostlivosti o pacientov a športovcov v oblasti ortopédie, traumatológie, športového lekárstva a liečbe pohybového aparátu. V dnešnej dobe nám trh ponúka obrovské množstvo liekov a doplnkov výživy na pohybový aparát – kĺby, šľachy a svaly. Pacient si častokrát nevie v lekárni alebo predajni vybrať a orientuje sa len podľa reklamy. Preto sme sa v posledných rokoch začali intenzívne tomuto problému venovať. Študovali sme a klinicky sledovali účinky rôznych preparátov na pohybový aparát. Žiaľ, len veľmi málo z nich malo skutočný liečebný alebo preventívny efekt. Preto sme sa rozhodli, na základe našich dlhoročných skúseností, ponúknuť našim klientom – športovcom aj nešportovcom, ľuďom s artrózami a inými degeneratívnymi ochoreniami kĺbov, nové preparáty, ktoré svojím unikátnym zložením majú ozajstný a overený účinok.
 
Predstavujeme Vám naše preparáty, ktoré budú predávané len prostredníctvom našich zmluvných lekárov – odborníkov v tejto oblasti a prostredníctvom našej web stránky a internetovej lekárne. Informujte sa u nás. 
 
Sport Active ARTHRO Sport Active ARTHRO, výživový doplnok, balenie: 180 tbl
 
Obsahuje unikátny komplex glukosamín sulfátu a chondroitín sulfátu v kombinácii s bovinným kolagénom II. typu a kyselinou hylauronovou. Vďaka obsiahnutému vitamínu C má priaznivý vplyv na tvorbu ďalšieho kolagénu a tým prispieva k normálnej funkcii kostí a chrupaviek. Zároveň prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Obsiahnutý extrakt zázvoru prispieva k normálnemu stavu kostí a kĺbov.
 
Sport Active EMULGEL 175mlSport Active EMULGEL, gél na kĺby, šľachy a svaly, balenie: tuba 50 ml a 175 ml
 
Hrejivý emulgel je určený na kožnú aplikáciu v oblasti stuhnutých kĺbov, svalov a šliach. Obsahuje vysoko účinný komplex aktívnych látok glukosamínu, MSM, methylsalicylátu a kyseliny hylauronovej. Dlhotrvajúci efekt je umocnený použitím éterických olejov a silíc – prasličky roľnej, borievky, eukalyptu a zázvoru, vďaka ktorým má prípravok aj príjemnú vôňu. Pôsobí na koži spočiatku mierne chladivým dojmom, ktorý postupne prechádza do skutočne príjemne hrejivého, prekrvujúceho a relaxačného účinku, pričom nespôsobuje nežiadúce pocity podráždenia, sčervenanie pokožky či bolestivé vnemy. Priaznivý hrejivý účinok na koži pretrváva ešte dlhý čas po aplikácii, čím poskytuje potrebné prehriatie kože v okolí postihnutých partií. Gél možno ľahko vmasírovať, nespôsobuje zafarbenie oblečenia a nepríjemné lepivé pocity. Prípravok bol dermatologicky testovaný.
 
Sport Active MASSAGE GEL 175_ml Sport Active MASSAGE GEL, hrejivý masážny gél, balenie: tuba 175 ml
 
Hrejivý masážny gél na kožu s obsahom konopného oleja, kosodrevinových silíc a extraktov z pagaštanu konského a prasličky roľnej. Účinné látky majú na pokožke hrejivý, prekrvujúci a relaxačný účinok. Masáž týmto prípravkom pomáha senzoricky prehriať kožu a tak prispieva k pocitu úľavy. Pôsobí spočiatku mierne chladivým dojmom, ktorý postupne prechádza do skutočne príjemne hrejivého, prekrvujúceho a relaxačného účinku. Priaznivý hrejivý účinok na koži pretrváva ešte dlhý čas po aplikácii, čím poskytuje potrebné prehriatie kože v okolí postihnutých partií. Gél možno ľahko vmasírovať, nespôsobuje zafarbenie oblečenia a nepríjemné lepivé pocity. Má príjemnú vôňu po vonných éterických olejoch. Prípravok bol dermatologicky testovaný.
 
Sport Active ARTHRO + ENZYME Sport Active ARTHRO + ENZYME, výživový doplnok, balenie: 120 tabliet
 
Unikátna kombinácia chondroitínu, glukosamínu, MSM, hydrolyzovaného kolagénu, kyseliny hyaluronovej, extraktu boswelia serrata, extraktu zázvoru lekárskeho, extraktu čierného korenia a enzýmov proteázy s vysokou proteolytickou aktivitou. Obsiahnutý vitamín C má priaznivý vplyv na tvorbu kolagenu a prispieva tým k normálnej funkcií kostí a chrupaviek a ochrane pred oxidatívnym stresom. Jedinečný preparát tohoto druhu vyvinutý u nás, v jednej tablete spolu kĺbová výživa a výživa šliach a svalov.

Sportmed, s.r.o., Daxnerovo námestie 5, 821 08 Bratislava
Objednávanie pacientov na preventívne prehliadky: Tel.: 0902 901 034
© Copyright 2017 Sportmed. Všetky práva vyhradené.