SPORTMED

Často kladené otázky

Ak tu nenájdete tú vašu, neváhajte nás kontaktovať
Viete mi poradiť najlepší preparát na kĺbovú výživu a kde ho môžem kúpiť?
V súčasnosti je najúčinnejší preparát SportActive ARTHRO+ENZYM, a to 2tablety denne po dobu troch mesiacov, na čo postačuje obsah jedného balenia. Súčasne s tým odporúčame lokálne používať SportActive EMULGEL. Tieto preparáty si môžete zakúpiť na recepcii Sportmedu, Daxnerovo námestie 5, Bratislava alebo na E – SHOPE www.sportmedactive.sk
Musím sa u vás objednať? Nemôžem jednoducho prísť a počkať v čakárni tak ako u iného lekára?
Sportmed ponúka svojím klientom tú výhodu, že sa môžu individuálne dohodnúť na termíne, v ktorom sa dostavia na konzultácie alebo vyšetrenia, aby nemuseli zbytočne čakať v čakárni a strácať tak ich drahocenný čas.
Čo keď mi do môjho termínu niečo prišlo a nemôžem sa dostaviť na vyšetrenie alebo konzultáciu?
Zavolajte nám čo najskôr a spolu si dohodneme nový termín, ktorý Vám bude vyhovovať.
Keďže ste neštátne zdravotnícke zariadenie, budem si musieť všetky úkony hradiť z vlastného vrecka?
Nie všetky úkony si musíte platiť zo svojho rodinného rozpočtu, tie ktoré sa preplácajú zo zdravotného poistenia samozrejme zaplatí Vaša zdravotná poisťovňa. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.
Ako súkromné zdravotnícke zariadenie pre športovcov sa venujete hlavne profesionálom, môžem sa k vám dostať aj ako amatérsky športovec?
Sportmed ponúka svoje služby nielen profesionálnym športovcom, ale aj amatérskym športovcom, pretože sme presvedčení, že je veľmi dôležité športovať a víťaziť zdravý. Taktiež poskytujeme naše služby aj ľuďom, ktorí niekedy športovali, chcú začať so športovaním ale aj nešportovcom.
Kde je sídlo Sportmedu?
Sportmed sídli na Daxnerovom nám.5 v Bratislave. Bližšie informácie nájdete v kontakte.
Prečo by som sa mala/mal dať otestovať, keď som „len“ amatérskym športovcom?
V dnešnej dobe je veľmi populárne behanie, jazda na bicykli alebo iné druhy športov, a práve preto je dôležité pre amatérskeho športovca podstúpiť preventívnu telovýchovnú prehliadku, aby poznal ako pracuje jeho organizmus pri záťaži. V Sportmede pracujú odborníci na telovýchovné lekárstvo, ktorí sa mu venujú dlhé roky a sú ochotní Vám poradiť, ako zdravo športovať, ako sa zlepšiť vo vašom obľúbenom športe a dosahovať tak oveľa lepšie výsledky s nižším rizikom zranenia sa.
V športových potrebách som videla/videl veľa rôznych podporných prostriedkov, predavač mi však nevedel presne povedať, čo a ako mám užívať, viete mi poradiť?
Sportmed sa špecializuje aj na poradenstvo v oblasti športovej výživy, pitného režimu či výživových doplnkov. Kontaktujte nás a dohodnite si osobné stretnutie. Základné informácie môžete získať aj na www.sportmedactive.sk
Videla/videl som, že ponúkate aj služby všeobecného lekára, je ešte možné sa k nemu prihlásiť?
Áno, Sportmed ponúka aj služby všeobecného praktického lekára pre dospelých a môžete sa k nemu zaevidovať (“zakapitovať”) ako klient. Tieto služby sú hradené Vašou zdravotnou poisťovňou.
Ponúkate možnosť vybraných operačných zákrokov, kde budú tieto zákroky realizované?
Vybrané operačné zákroky realizujeme v AGEL Clinic.

Nenašli ste, čo ste potrebovali?

Objednajte si komplexné zdravotnícke služby na mieru už dnes!