SPORTMED

Masáže

Nie je podstatné ako s masáž volá, ale aby riešila vaše problémy!

Masáže uľavujú od bolestí a stuhnutosti svalov, čo môže byť spôsobené rôznymi príčinami. Enormným pracovným alebo športovým preťažením, celkovou únavou a stresov.

Zregenerujte sa pri: ⏳25 minútovej alebo ⏳50 minútovej masáži so skúseným fyzioterapeutom a masérom.

Masáže

  • Klasická masáž
    Klasická masáž patrí medzi techniky, ktoré odstraňujú svalovú únavu, ochabnutosť, stuhnutosť a bolestivosť svalov, pomáha celkovému uvoľneniu a pohode. Uvoľňuje napätie, prekrvuje kožu a svaly, zlepšuje výživu tkanív a odstraňuje bolesť. Je vhodná takmer pre všetky problémy pohybového aparátu, pomáha pri liečbe poúrazových stavov alebo pri rekonvalescencii.
  • Športová masáž
    Športová masáž je vhodná po športovom alebo náročnom fyzickom výkone. Účinne pomáha k rýchlej úľave svalstva a jeho uvoľneniu. Stimuluje prekrvenie tela a zlepšuje prívod kyslíka a živín do tkanív, pomáha odstrániť splodiny látkovej výmeny, ovplyvňuje svalové napätie, zlepší pohyblivosť kĺbov, pozitívne pôsobí na nervový systém a psychiku.
  • Relaxačná masáž
    Pri relaxačnej masáži ide o jemnú-relaxačnú masáž tela éterickými olejmi. Masáž ovplyvňuje telo i ducha, pomáha uvoľňovať kŕče, má antiseptické účinky, ukľudňuje a mierni bolesti.