OZNAM o zmene pracovného režimu ambulancií v súvislosti s pandémiou Corona vírusu

Vážení pacienti,

dovoľujeme si vás informovať, že s účinnosťou od 20. 3. 2020 do odvolania budeme na našich  ambulanciách vyšetrovať len pacientov s neodkladnými (akútnymi) zdravotnými problémami.

Týmto sú všetky plánované preventívne, kontrolné a odkladné termíny vyšetrení až do odvolania ZRUŠENÉ !

Viac informácii vám poskytneme telefonicky na t,č. 0902 901 034

 V pracovných dňoch v čase od 7,30-15,30 h.

Pacienti vyžadujúci neodkladnú zdravotnú starostlivosť nesmú vykazovať prejavy vírusovej infekcie corona vírusom, tzn. musia byť bez horúčky, únavy, bolestí svalov, kašľa a dušnosti.

Neodkladne alebo akútne vyšetrenie musí byť vopred telefonicky konzultované našim pracovníkom, ktorý posúdi, či ide o potrebu akútneho vyšetrenia, alebo vyšetrenie sa zrealizuje po zrušení epidemiologických opatrení. Následne sa dohodnete na presnom termíne vyšetrenia, ktorý prosím dodržte.

Podmienkou vstupu do ambulancie je, aby ste mali na ústach a nose rúško a tesne pred vstupom na chodbe, alebo po vstupe do ambulancie ste použili dezinfekčný prostriedok na ruky. Zdravotnícky personál Vám odmera telesnú teplotu.

Počas vyšetrenia, prosím, rešpektujte usmernenia zdravotníckym personálom.

Recepty vystavujeme elektronicky výhradne na základe telefonickej alebo mailovej objednávky.

Týmito opatreniami chránime vás, našich pacientov, ale aj nás, zdravotníckych pracovníkov, aby sme boli schopní poskytnúť zdravotnú starostlivosť v tomto náročnom období všetkým, ktorí ju potrebujú. Veríme, že spoločnými silami to zvládneme.

Tieto opatrenia budú aktualizované podľa situácie pandémie a jej vývoja v našej krajine. Sledujte náš web a facebook.

Ďakujeme za pochopenie a spoluprácu. Kolektív Sportmed