10 rokov s SOV a začiatok spolupráce s atletickým zväzom

Prezident SOV František Chmelár odovzdal uznávanému športovému lekárovi Branislavovi Delejovi ďakovnú plaketu za 10 rokov spolupráce so Sportmedom. „Navzájom spolupracujeme preto, lebo to jednoducho potrebujeme. Viac ako desať rokov spolupráce je zároveň viac ako desať rokov vzájomného porozumenia, vychádzania si v ústrety. Zdravotná starostlivosť bola kvalitná a my ďakujeme za všetko,“ uviedol prezident SOV.

Slovenský atletický zväz bude užšie spolupracovať so zdravotníckym zariadením Sportmed. Prezident SAZ Peter Korčok 2.6.2015 na pôde Sportmedu slávnostne podpísal s primárom zariadenia Branislavom Delejom zmluvu o vzájomnej spolupráci.
„Od novej zmluvy si sľubujeme skvalitnenie spolupráce, chceme vytvoriť podmienky nielen pre tých najlepších atlétov, ale aj pre ostatných a veľkú masu rekreačných športovcov, aby sa aj oni starali o seba. Rovnako tak chceme zabezpečiť starostlivosť pre mládež, aby napríklad chodili na preventívne prehliadky,“ skonštatoval prezident zväzu Peter Korčok.

Pri tejto príležitosti prezident Slovenského paralympijského výboru Ján Riapoš odovzdal primárovi zariadenia ďakovný list za dlhoročnú spoluprácu.

Pozrite si fotky