Staráme sa o vašu kondíciu a vaše zdravie

Vykonávame preventívne telovýchovnolekárske prehliadky, funkčné vyšetrenia a diagnostiky trénovanosti profesionálnych aj amatérskych športovcov.

Viac o naších službách

SportActive

Doc. MUDr. Branislav Delej, PhD., MPH. a naši odborníci majú viac ako 25-ročnú prax v oblasti starostlivosti o pacientov a športovcov v oblasti ortopédie, traumatológie, športového lekárstva a liečbe pohybového aparátu.

V dnešnej dobe nám trh ponúka obrovské množstvo liekov a doplnkov výživy na pohybový aparát – kĺby, šľachy a svaly. Pacient si častokrát nevie v lekárni alebo predajni vybrať a orientuje sa len podľa reklamy. Preto sme sa v posledných rokoch začali intenzívne tomuto problému venovať. Študovali sme a klinicky sledovali účinky rôznych preparátov na pohybový aparát. Žiaľ, len veľmi málo z nich malo skutočný liečebný alebo preventívny efekt. Preto sme sa rozhodli, na základe našich dlhoročných skúseností, ponúknuť našim klientom – športovcom aj nešportovcom, ľuďom s artrózami a inými degeneratívnymi ochoreniami kĺbov, nové preparáty, ktoré svojím unikátnym zložením majú ozajstný a overený účinok.

Predstavujeme Vám naše preparáty, ktoré už sú v predaji, a to prostredníctvom našich zmluvných lekárov – odborníkov v tejto oblasti a prostredníctvom našej web stránky a internetovej lekárne. Informujte sa u nás. 

Kúpou produktov podporujete slovenských paralympionikov.