SPORTMED

Ortopédia

Hľadáte odbornú ortopedickú starostlivosť, ktorá vám pomôže znížiť bolesť a obnoviť vašu pohyblivosť? Na klinike Sportmed ponúkame komplexnú starostlivosť o vaše ortopedické potreby, vrátane osobitného zamerania na rôzne aspekty ortopedického zdravia.

Naši skúsení ortopédi sú pripravení vám pomôcť s diagnostikou a liečbou ortopedických problémov. Bez ohľadu na to, či sa jedná o bolesť v kĺboch, svaloch, alebo športové zranenia, sme tu, aby sme vám pomohli znovu získať aktívny a bezbolestný život.

Ponúkame všeobecnú konzervatívnu ortopedickú starostlivosť pre deti aj dospelých:

  • osobitne zamerané na poruchy držania tela detí aj dospelých, degeneratívne poškodenia chrbtice, deformity chrbtice
  • skoliózy, kyfózy so špecializáciou na poradenstvo týkajúce sa ortéz trupu, korzetov a driekových pásov
  • poradenstvo pri poruchách chôdze, bolestiach a deformitách chodidiel detí aj dospelých so zameraním na optimalizáciu ortopedických vložiek a konfekčnej a ortopedickej obuvi
  • medikamentózna liečba pri poškodení kolenných a bedrových kĺbov a optimalizácia konštrukčných riešení ortopedických pomôcok pri obmedzení mobility po športových úrazoch ako aj pri poškodeniach kĺbov z opotrebovania
  • ultrazvukové vyšetrenie bedrových kĺbov novorodencov

Objednávanie:
Vlárska 48, Bratislava-Kramáre
Tbiliská, Bratislava-Rača
Prosíme, vždy sa pri objednávaní uistite, na ktoré pracovisko sa chcete objednať a tam sa aj následne dostavte na vyšetrenie.