Enzýmy a ich význam nie len počas doby covidovej
26. novembra 2021
Zlepšenie pleti, nechtov, vlasov tu?
20. marca 2022

Jarné prebúdzanie

So slnečnými dňami a zlepšovaním sa počasia sa v nás prebúdza elán a snaha viacej sa hýbať a telo po zime riadne „rozpohybovať“.

Športovať chcú mladí, aj tí staršie narodení, namáhajú svaly, kĺby a šľachy, ktoré sa môžu ohlásiť únavou, preťažením alebo bolesťou.

Príčinou môže byť náhla zvýšená aktivita, oslabenie a vyčerpanie organizmu po zime v podobe tzv. „jarnej únavy“, dlhodobý homeoffice (práca z domu), ktorý zaťažuje hlavne šiju, ramená, zápästia. S tým súvisí málo pohybu a extrémne pracovné vyťaženie.

Cesta, ako si v takomto prípade pomôcť, je využiť dostupné možnosti a zabezpečiť si podporu produktami  v podobe rýchlej a šetrnej úľavy.

Stuhnutosť svalov a kĺbov môžete riešiť hrejivým emulgélom určeným na kožnú aplikáciu v oblasti stuhnutých kĺbov, svalov.  Emulgél obsahuje vysoko účinný komplex aktívnych látok glukosamínu, MSM, methylsalicylátu a kyseliny hylauronovej. Dlhotrvajúci efekt je umocnený použitím éterických olejov a silíc – prasličky roľnej, borievky, eukalyptu a zázvoru, vďaka ktorým má prípravok aj príjemnú vôňu. Pôsobí na koži spočiatku mierne chladivým dojmom, ktorý postupne prechádza do skutočne príjemne hrejivého, prekrvujúceho a relaxačného účinku. Gél  nespôsobuje nežiaduce pocity podráždenia, sčervenanie pokožky či bolestivé vnemy. Priaznivý hrejivý účinok na koži pretrváva ešte dlhý čas po aplikácii, čím poskytuje potrebné prehriatie kože v okolí postihnutých partií. Gél možno ľahko vmasírovať, nespôsobuje zafarbenie oblečenia a nepríjemné lepivé pocity. Prípravok bol dermatologicky testovaný.

Priaznivé a rýchle účinky gélu potvrdili aj naši klienti.

Jarné prebúdzanie
Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie vášho zážitku. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s našimi Zásadami ochrany údajov.
Čítať viac