Jarné prebúdzanie
15. marca 2022
Prečo produkty Sportactive?
22. marca 2022

Zlepšenie pleti, nechtov, vlasov tu?

Áno, aj to je možné. 😊

Kolagén hydrolyzát je jednou zo zložiek najlepšej kĺbovej výživy z radu Sportactive. Štúdie poukazujú na to, že vyše 90% hydrolizovaného kolagénu (štiepená želatina, kolagénne peptidy) ľudské telo strávi, a následne uvoľňuje do krvného obehu vo forme peptidov už behom prvej hodiny. Pripravuje sa enzymatickým rozkladom želatíny a peptidy obohatené o hydroxyprolín sa transportujú do cieľových tkanív – kostí, kože, chrupaviek, kde peptidy fungujú ako stavebné bloky pre bunky. To znamená, že peptidy pomáhajú podporovať produkciu kolagénového vlákna.

Preto je kolagén hydrolyzát  nápomocný aj pri riešení problémov:

  • s pleťou – pomáha riešiť problémy ochabnutosti mimických svalov, revitalizuje unavenú pleť, pomáha znižovať tvorbu vrások a dodáva pleti život,
  • s kožou – zlepšuje hojenie zranení, je nápomocný pri liečení kožných chorôb a využíva sa na redukciu vzniku strií,
  • s vlasmi – zabraňuje vypadávaniu vlasov, štiepeniu končekov či lámaniu vlasov,
  • s nechtami – ak má telo dostatok kolagénu, nechty nie sú lámavé, tvrdé a nedochádza k ich štiepeniu.

Najlepšia kĺbová výživa na trhu je na základe realizovanej analýzy obsahu dostupných produktov Sportacive, ktorá obsahuje okrem Kolagén hydrolyzát  aj Glukozamín a Chondroitín, potrebná pre zdravé kĺby. Jednotlivé zložky produktov pozitívne vplývajú na tvorbu kolagénu, pomáhajú normálnej funkcii kostí, chrupaviek a poskytujú ochranu pred oxidatívnym stresom.

Problémy s kĺbmi, svalmi a šľachami

sa nemusia vyskytovať len v súvislosti s pribúdajúcim vekom. Sú častým sprievodným javom dlhodobej záťaže organizmu a súvisia aj s pracovnou záťažou pri fyzicky náročnom zamestnaní. Tiež sú časté pri športovaní a to nie len pri športovaní, ktorému sa venujú profesionáli, ale aj pri tzv. voľnočasovom športovaní. Mnohí z nás regeneráciu podceňujú, chcú byť čo najrýchlejšie fit a tým nechtiac napomôžu privolaniu a urýchleniu zdravotných problémov. Vo všeobecnosti platí, že organizmus potrebuje a vyžaduje si aj primeranú a vhodnú regeneráciou organizmu.

Pri pretrvávajúcich problémoch s pohybovým aparátom, kĺbmi a svalmi odporúčame kontaktovať odborníka

Zlepšenie pleti, nechtov, vlasov tu?
Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie vášho zážitku. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s našimi Zásadami ochrany údajov.
Čítať viac