Zlepšenie pleti, nechtov, vlasov tu?
20. marca 2022
SM Systém je cesta k životu bez bolesti
29. apríla 2022

Prečo produkty Sportactive?

Ak by sme chceli opísať celú históriu produktov Sportactive, museli by sme začať v roku 2003, kedy vznikol Sportmed.

Sportmed je zdravotnícke zariadenie, ktorého ambíciou bolo a je vytvoriť zázemie pre všetkých, ktorí majú blízko k športovaniu. A to nie len na profesionálnej úrovni, ale aj tým, ktorí sa športu venujú rekreačne alebo sa športu a pohybovým aktivitám plánujú v budúcnosti venovať. Jeho hlavnou náplňou je vykonávanie preventívnych telovýchovnolekárskych prehliadok, funkčných vyšetrení a diagnostiky. Ďalšie aktivity a činnosti, ktoré Sportmed ponúka pre všetkých, športujúcich a nešportujúcich bez rozdielu, sú: rehabilitácia, chirurgia, traumatológia, ortopédia (aj detská ortopédia), športová a klinická psychológia a všeobecné lekárstvo (obvodný lekár). V Sportmede sa realizujú aj vybrané operačné zákroky, hlavne artroskopické operácie.

Počas rokov práce a starostlivosti o pacientov sa odborníci v Sportmede zaoberali riešením rôznych zdravotných problémov pohybového aparátu, úrazov a poúrazových stavov. Každému pacientovi sa venovali individuálne a snažili sa mu zabezpečiť čo najskorší návrat do pracovného procesu a aktívneho športovania.

Tento proces je mnohokrát potrebné podporiť nie len liekmi, ale aj podpornými výživovými doplnkami. V dnešnej dobe ich trh ponúka obrovské množstvo a pacient si často nevie v lekárni alebo predajni vybrať. Orientuje sa len podľa reklamy. Preto sa odborníci v Sportmede začali intenzívne tejto oblasti venovať, študovať a klinicky sledovať účinky rôznych preparátov na pohybový aparát. Žiaľ, len veľmi málo z nich malo skutočný efekt. Preto padlo rozhodnutie vytvoriť originálnu sadu nových produktov s názvom SportactiveNázov Sportactive je skráteným názvom  Sportmedactive a predstavuje spojenie firmy Sportmed ako tvorcu myšlienky a aktívneho a zdravého pohybu všetkých bez rozdielu. To všetko za pomoci primeraných a účinných výživových doplnkov. Sada produktov Sportactive poskytuje športovcom aj nešportovcom, ľuďom s artrózami a inými degeneratívnymi ochoreniami kĺbov, nové preparáty „na mieru“.

Sme presvedčení, že cieľ zostaviť produkty Sportactive tak, aby svojím unikátnym zložením pokryli potreby našich klientov a mali ozajstný a overený účinok a poskytli rýchlu a šetrnú úľavu od ťažkostí, sa podaril.

Prajeme veľa zdravia!
Prečo produkty Sportactive?
Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie vášho zážitku. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s našimi Zásadami ochrany údajov.
Čítať viac